Hakkımızda

Hakkımızda

Enes Metal Geri Dönüşüm Ankara Hurdacı


Enes Metal Ankara Hurdacı olarak; 2007 Yılından günümüze kadar Hurda sektöründe Hurda demir, Hurda bakır, Hurda alüminyum, Hurda sarı, Hurda kablo, Hurda pirinç, Hurda çinko, Hurda  klima, Hurda beyaz eşya, Hurda akü Alımı için hizmet veren uzman ekibimiz en iyi fiyat politikasu ile ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen hurda malzemelerin alım ve satımı hizmetlerinde artık Ankara'lı halkımızın aklında bir marka olmuş, tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Ankara Hurdacı olarak siz değerli müşterilerine hurda malzeme ve ekipmanların alım sektöründe öncü olmaktan gurur duymaktadır.


HURDACI

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise yüksek fiyat anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşteri memnuniyetibi düşünen ve müşteri ile sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran hurdacı ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!


Güncel Hurda Fiyatları

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp hurda malzemelerini satmak isteyen müşterilerimiz için bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım. Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda satmak istediğinizde bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. Hurdalarınızı alırken zaman uygun olarak o günkü güncel hurda fiyatlarından size bir fiyat teklifi sunmak için bekliyor olacağız.

Hurda Alımı

Enes Metal Geri Dönüşüm,  Başkent Ankara'nın kalbinde her türden hurda metal ticareti yapan köklü bir aile işletmesidir. Ankara'da mümkün olan en iyi fiyatı ödememizi sağlayan güçlü altyapımız var. Bu, zamanın %99'unda rakiplerimizden daha yüksek ödeme yaptığımız anlamına gelir. Alüminyum Hurda, Akü Hurdası, Pirinç Hurdası, Bilgisayar Hurdası, Konveyör Bandı, Bakır Hurdası, Yıkım İşi, DG Seti, Elektrik Hurdası, Eva Kauçuk, Demir ve Demir Dışı, GI Hurdası, Cam Hurdası, Demir Borular dahil olmak üzere tüm metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Hurda, Çelik Boru Hurdası, Demir Hurdası, Kurşun Hurdası, Motor Parçaları Hurdası, Nikel Hurdası, Büro Mobilyaları, Eski Klima, Eski Makinalar, Eski Araçlar, Pet Şişe, Plastik Hurdası, PVB Kauçuk, Solar Hurdası, Paslanmaz Çelik, TMT Çelik Hurdası , Ahşap Hurda ve çok daha fazlası.

Her tür hurdayı satın alıyoruz

Çeşitli kaynaklardan her tür hurdayı satın alıyoruz; yerel tesisatçılardan yıkım alanlarına ve diğer metal tüccarlarına kadar. Toplama hizmetlerini atlamalı veya roll-on-off kutuları ile sunabiliriz. Ankarada tüm hurda metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Ayrıca anında ödeme sunabiliriz. Enes Metal  Ankara'da faaliyet gösteren hurda metal alımı yapan iyi bir firmadır. Hurda metalleriniz için en yüksek fiyatları ödemenin yanı sıra, her seferinde en iyi teklifi almanızı sağlamak için size güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz

Yorumlar (0)

images

Hurdacı Ankara

Ankara'da Hurda Sektörün en iyi fiyatlarını sizlere sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Hurdacılıkta uzman olan kadromuz ile her zaman emrinizdeyiz.

images

Geri Dönüşüm Lideri

Enes Metal Geri Dönüşüm; Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!