Sık Sorulan Sorular

Evet, Hurda Demir Alıyoruz. Hurda Demir Alan Hurdacılar içinde size en iyi fiyatlar ile destek veriyoruz. İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Aliminyum Alıyoruz. Hurda Alüminyum Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Bakır Alıyoruz. Hurda Bakır Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Kablo Alıyoruz. Hurda Kablo ve Kablo Hurdası Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Çinko Alıyoruz. Hurda Çinko Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Akü Alıyoruz. Hurda Akü Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Beyaz Eşya Alıyoruz. Hurda Beyaz Eşya Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Kurşun Alıyoruz. Hurda Kurşun Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Alikobalt Alıyoruz. Hurda Alikobalt Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Sarı Alıyoruz. Sarı Hurdası Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Krom Alıyoruz. Hurda Krom Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Kalay Alıyoruz. Hurda Kalay Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Paslanmaz Alıyoruz. Hurda Paslanmaz Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Nikel Alıyoruz. Hurda Nikel Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Hurda Pirinç Alıyoruz. Hurda Pirinç Satmak İstediğinizde; İsterseniz adres bilgilerinizi bize telefon ile bildirerek isterseniz de whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz metallerin resimlerini ağırlıklarını ve bir kaç detayı atarak da fiyat alabilirsiniz.
Evet, Tüm satmak istediğiniz hurdalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Bunun için hurdalarınızın belirli bir miktarda olması gerekmektedir. Ufak tefek maddi olarak az olan ürünler içim maalesef gelemiyoruz. Malum yakıt ücretleri geldiğimize değmeli ve maliyetleri kurtarmalı.
Hurdanın durumuna göre Ankara'nın tüm ilçelerinden ve Dış illerimiz ile ilçeleri dahil olacak şekilde her ilden hurda malzemelerinizi satın alabiliriz.
images

Hurdacı Ankara

Ankara'da Hurda Sektörün en iyi fiyatlarını sizlere sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Hurdacılıkta uzman olan kadromuz ile her zaman emrinizdeyiz.

images

Geri Dönüşüm Lideri

Enes Metal Geri Dönüşüm; Her yaptığımız iş koşulsuz referansımızdır.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!